КПК

Показати повну версію : Зникаючі види тварин та рослин, природні заводники та те що їм шкодитьKuma
21.04.2008, 10:24
Нині в Україні є природні заповідники. Це в Закарпатті, На Поліссі, відома також Асканія-нова...
Ніби то влада захищає природу, але в той же час відомо, що таємно ті ж державні мужі їздять на полювання в Чернігівську область на коней Прживальського, вбиваючи навіть одномісячних дитинчат заради розваги...

В Закарпатті стрімко зменшується популяція диких європейських котів та рисей з вирубкою вікових лісів, дупла старих дерев яких є їхньою домівкою
З сого боку туристи, що їздять на відпочинок до Карпат та на Полісся (Шацькі озера) засмічують довкілля...

В Європі люди, що працюють навіть не в межах заповідників а просто на землі - звичайні фермери -співпрацюють з природозахисними організаціями. Якщо на полі де він посадив с/г культуру є гніздечко якоїсь пташки, яка занесена у зникаючого виду, то він не залишить при оранні тю ділянку навколо неї.

В нас поки що навіть у заповідниках немає ладу...

Green
22.04.2008, 23:04
Маю декілька поганих новин. Ми всі добре знаємо що важать бджоли в екосистемі, вони запилюють цвіт, зокрема це потрібно для нашого урожаю, якщо просто уявити на момент, що бджоли зникнуть то неминучим стане зникнення рослин, які розмножуються шляхом запилення комахами, не буде рослин - не буде тварин і нас не буде. Це все вже уявляли собі науковці в США, адже деяких регіонах почалося масове зникнення бджіл, вони залишають соти і помирають в іншому місті, це пояснюють тим, що бджоли заразилися хворобою тобто вірусом (шкода, але не пам ятаю назву вірусу) і покидають вулики, щоб не заразити матку чи потомство. Вірус цей вражає почки та кишечник бджіл, цей вірус знаходять і в Європі, але там такої смертності бджіл не було виявлено. Справа в тому, що в США найчастіше використовують пестициди, та й з екологією в них слабенько, а що вони хотіли - вирубувати сиквою і думати що все буде добре? Одним словом це може чекати і на нас, тому варто знати, що бджоли важливі і не варто бездумно розпилювати пестициди.
Також мої улюблені тварини на краю вимирання, я говорю про блакитного кита, зараз в світі залишилось нікчемна кількість цих прекрасних тварин, найбільших в світі тварин, навіть більших за найбільшого динозавра, який коли-небуть ходив по землі. Блакитних китів залишилось трохи більше 4000 особин, бо, бачте, японцям не йметься - вони їх винищують як ніколи, коли опитували населення Японії з приводу винищення, вони зводили плечима і казали, що вони не винні, що популяція китів не встигає за їхнім апетитом - а я вважаю, що вони просто сволоти - ненажери, теж мені цивілізовані японці.>:(

Kuma
23.04.2008, 00:11
Японців треба якось на рівні ґрін пісу чи навіть економічними санкціями труїти. Бо то не діло.
Хіба мало що чи кого у світі кожна з'їсти окрім китів?

Хай коників як у таїланді їдять!


А щодо пестицтдів, то я читала якось що було випробувало в Азії замість хімічної обробки садів пестицидами заселяти їх хижими кліщами.
Це маленькі комахи як полюють на шкідкинів дерев та рослин.
І було розраховано скільки їх треба мати на 1 га площі с/г угідь.
Зазначу, що то не ті кліщі, то ссуть кров у людини, а інші і людині вони зовсім не шкодять.

Данія вже закупила партію (1 тонну) таких домашніх помічників. І планує їх впроваджувати...

Щодо бджіл.. то в Америці взагалі якась дивна ситуація..
Там же вивели якийсь новий сорт бджіл були скрещуванням африканських та європейських бдіжіл. Прагнучи отримати більш медоносних маленикх трудівниць.
А ті бджоли повели себе не так як очікувалося і стали літати роями з місця на місце, не залишаючися на довгий період десь в одному дуплі чи вулїї і закусувати до смерті все що їм трапиться. Людей, собак... Тепер американці створили службу і намагаються боротися з ними.
Це в якомусь Пд штаті таке лихо. Тобто неподалік Латинської Америки.
-
-
---------- Дописано пізніше: ----------
-
так замість того щоб рятувати вимираючі види люди проводять міжвидові експерименти і отримують собі якусь чергову чупакапру і тоді страждають від цього....:-/

Green
23.04.2008, 23:42
Та я вже взагалі стурбована психічним станом людей, які постійно створюють якісь нові види бджіл чи корів чи генетично модифікують курей, які врезультаті виходять безплідними чи мають проблеми з поведінкою.
Я тут недавно дивилась програму про вимираючих гірських горил, вони мешкають в західній і центральній Африці, восновному на схилах вулканічних гір Вірунга. на сьогоднішній день їх залишилось 700 особин і природозахистні організації інших країн вирішили створити заповідник, тобто огородити територію де мешкають гірські горили. Вгадай що зробили місцеві жителі? Вони почали безконтрольно винищувати цих прекрасних тварин, коли приїхали представники природоохоронних організацій то побачили жахливу картину - п'ятеро горил лежали вбиті шляхом пострілу в голову, одна з горил була вагітна з великим животиком, звісно плід теж не вижив, а поруч дитинча горили відчайдушно обнімало тіло своєї мертвої матусі - я просто не втрималась від сліз - ну як можна бути такими нелюдами, ці вбивства вони зробили взнак протесту проти створення заповіднику, бо, бачте, їм конче потрібна деревена, яка в тому регіоні залишилась тільки в заповіднику горил. Інколи так хочеться, щоб деякі огидні бездушні люди навіть не народжувались на цей світ!
Було б добре, щоб громадськість звернула на це увагу, бо такі випадки трапляються і з іншими тваринами і все частіше!

Kuma
24.04.2008, 19:35
Так.. ті ж африканські люди що стріляли горил - то ж прості невчені ніде -навіть у школі люди. Вони нічого того не розуміють...:(

Green
24.04.2008, 23:47
Так, але і в нас люди в минулому були невчені, але ж не були такими безсердечними, там справа в наживі, їм потрібні дерева, щоб отримати за них грошенят, але цікаво що вони робитимуть, коли деревина закінчиться?

Kuma
25.04.2008, 15:37
Я думала що то якісь племена які деревину на вогнища там використовують... От вони подумали: Ну виб'ємо горил і тоді нікого буде охороняти і заповідник там не організують....:-/

А виявилося що то більш менше цивілізовані і розуміючі люди...=(

Green
25.04.2008, 17:57
Та ні це просто купка озброєних варварів, які добре знають що вони роблять, серед них є навіть 14 літні діти.

Kuma
25.04.2008, 22:35
Оце вже дійсно шкода... Бо нині вже де не глянь - а все "вимираючий вид, вимираючий вид". Скоро невимираючим видом будуть самі люди, горобці, коти та собаки. Все інше...

LMax
26.04.2008, 17:37
самі люди, горобці...
горобці??? Згадайте і скажіть, де і коли Ви востаннє бачили зграю горобців?

Kuma
26.04.2008, 20:05
Постійно бачу горобців. І сьогодні бачила - зграями літають, цвірінькають, сидять у кущах...
-
-
---------- Дописано пізніше: ----------
-
А де і коли ви востаннє бачили рись європейську?

Muravey
28.04.2008, 23:08
Рись. В очі не бачив цю тварину, але хочу сказати що в районі Чорнобиля її популяція збільшується(людей мінімум). А від лісників чув, що рись помічали навіть в лісах мого району( Малин 80 км від Чорнобиля). От так от.

Kuma
29.04.2008, 11:34
Збільшеня популяції - це позитивні новини. Головне щоб на рись радіація не впливала.

Я також їх в живу не бачила. Але в Ураїні її залишилося дуже мало. В Карпатах та на Поліссі по-під кордоном з Білоруссю, там де мало людських поселень - Рівненська, можливо Київська та Чернігівська обл.

Це ж найбільший хижак з кошачих в Україні!

Muravey
29.04.2008, 19:53
Та ще й Житомирська обл.))) А до радіацї вони пристосувались, життя не зупинюється, можливо, тварини зазнали певних мутацій, але не вимерли. Я навіть чув що в 30км зоні водяться коропи завбільшки з телят.

Rat
30.04.2008, 00:33
Та ще й Житомирська обл.))) А до радіацї вони пристосувались, життя не зупинюється, можливо, тварини зазнали певних мутацій, але не вимерли. Я навіть чув що в 30км зоні водяться коропи завбільшки з телят.
А двоголових рисей рахують за одну чи за дві голови? :D

Kuma
30.04.2008, 09:14
Та ще й Житомирська обл.)))


Так-так, звичайно. :) Я опублікувала допис а тоді згадала, що ж Житомирську обл. не написала...
Хотіла змінити але воно щось довго думало..

Дивилася на карті - Малин це не так вже й близько від білоруського кордону...

Бо до того я дивилася на мапі у зоопарку так там було вказано що рисі водяться лише на зтику Рівненської та Житомирської областей по-під самою Білоруссю.
Мабуть та мапа устаріла.
Я рада що вони збільшують ареал свого існування.

Можливо у майбутньому коли порозпадаються радіоактивні елементи що вивільнилися від вибуху у Чорнобильській зоні, там можна було б влаштувати заповідник...

Хоча нєєє - там дуже родучі землі.. Тому навряд чи держава просто їх віддасть під заповідник...
Але все може бути...


А до радіацї вони пристосувались, життя не зупинюється, можливо, тварини зазнали певних мутацій, але не вимерли.

Сподіваюсь.
До речі, в Чорнобильській зоні зробили експеримент - випустили туди рідкісний вид - коней Прживальського. А вони там розвелися і вже живуть собі самі - як дикі. :) Теж пристосувалися.


Я навіть чув що в 30км зоні водяться коропи завбільшки з телят.


Так то може матки...? Он на ринку одному в нас продають різну рибу із Золотоноші. Це Полтавська обл. Там є якесь дуже велике рибне господарство.
Так ви б бачили сомів яких вони там продають.
До них лячно і підійти...
Хребет на товщину двох пальців.
Голова у діаметрі десь 40 -50 см....

Навіть не уявляю, як таких і ловлять... Батько якось казав, що на таких сомів використовують замість буйка - бочку а замість льоски - товсту мотузку...

Green
05.05.2008, 14:28
Хоча нєєє - там дуже родучі землі.. Тому навряд чи держава просто їх віддасть під заповідник...
Але все може бути...
Сподіваюсь.
Нам тільки залешається сподіватись. Держава більше дбає про свій добробут, а про екосистему - навїщо їй лишній клопіт:(

Kuma
06.05.2008, 00:12
Скоро оті совки, що ще нами правлять - відійдуть.. А поки покоління не змінилося маємо так потрохи жевріти. Але звісно що треба не просто сидіти і ждати...

Rat
06.05.2008, 11:30
Скоро оті совки, що ще нами правлять - відійдуть..
виховавши нове покоління постсовків...

Kuma
09.05.2008, 20:19
Постсовки то вже не совки...будуть більш піддатливіші.Сподіваюсь.

Green
16.05.2008, 21:36
Постсовки то вже не совки...будуть більш піддатливіші.Сподіваюсь.
Дійсно, ще з дитинства треба привчити, бо як воно різаро черв'ячків вздовж, а потім перейде на гризунів і все замкнеться на вбивстві людей. Ці всі садисти, які знущаються над собаками і котами, скільки я історій наслухалась про те як якісь шмаркачі прив'язували петарди то котячих хвостів чи кидались в собаку, на прив'язі, каменюками. Просто вже й не знаю що буде далі.:(

Kuma
20.05.2008, 16:06
Ті що таке роблять - нелЮди.
Але у всі часи таких хватало.

Green
20.05.2008, 23:35
Ті що таке роблять - нелЮди.
Але у всі часи таких хватало.
Я думаю таких нелюдів ще на першій стадії свого садистського життя треба до психолога зводити, бо то явно щось з психікою, чи просто дифіцит співчуття і любові до природи, їх матуся в дитинстві не обіймала, але мені байдуже, подібні садистські прояви потрібно карати по повній програмі.

Kuma
22.05.2008, 11:03
Це дефіцит зайнятості і виховання. Якби в його не було часу і на ньому лежала якась відповідальність. Скажімо - 5-теро голодних братиків та сестричок, або і своя дитина, і не було б допомоги батьків, то він би не займався маячнею а працював.

Оці всі "вольності" та збочення виникають від ситого життя. Люди вже з жиру бісяться. А ще коли там є суттєва прогалина у вихованні - то і взагалі ніяких гальм немає і совість не мучить.

Green
22.05.2008, 23:26
Ось це точно, людям стало нудно і вони шукають розваги.

Kuma
23.05.2008, 19:13
Сьогодні у газеті прочитала, що міністр Екології України подав на розгляд пропозиції оголосити зону відчуження заповідною територією.
І приєднати її до заказника "Чорнобильський" повністтю чи частково.
Він наголошує, що за 22 роки відсутності людського впливу на цих землях встановилися унікальні природні умови для життя диких тварин.

(Ура.)

Green
24.05.2008, 08:16
Подвійне ура!! Головне щоб усе не зупинилося тільки на розгляді.

ViktorS
28.05.2008, 11:27
Доброго дня, дівчата!
Треба робити приватні заповідники.
Купувати землю і там облаштовувати навчально-заповідні станції.
Щоб і жити коло природи, і розмножувати корисні та рідкісні види, і дітей навчати спілкуванню з природою і від різних варварів ту природу захищати.
Та й на будь-якій дачі можна маленький куточок з рідкісних трав, рослин, комах і т.п. влаштувати, а насінням ділитися, чи засівати ним вільні місця в дикій природі.

Kuma
28.05.2008, 20:42
Дійсно - ідея про приватні заповідники дуже класна. Візьмемо на зіматку. Дякую.
На дачі куточок зовсім маленький занадто. Але якщо закупити більше... Хоча проблема в тому що земля то дорога. Особливо у Київській обл. :*(

Rat
28.05.2008, 21:11
Доброго дня, дівчата!
Треба робити приватні заповідники.
Купувати землю і там облаштовувати навчально-заповідні станції.
Щоб і жити коло природи, і розмножувати корисні та рідкісні види, і дітей навчати спілкуванню з природою і від різних варварів ту природу захищати.
Та й на будь-якій дачі можна маленький куточок з рідкісних трав, рослин, комах і т.п. влаштувати, а насінням ділитися, чи засівати ним вільні місця в дикій природі.
Головне — купити дозвіл на відстріл браконьєрів! Оце буде забава, уявляєте?!

Kuma
14.06.2008, 10:08
Так де ж їх ловити? у заповідниках?

Kuma
23.06.2008, 19:45
Нині чула інформацію, що ось нині прямо вже будуть завозити у 30-кілометрову зону кілька десятків зубрів.
Що науковці-екологи провели дослідження по підбору екологічно чистих зон, бо радація розповсюдилася ж не рівномірно... Ну і будуть туди інтродукувати цих прекрасних тварин.
Яких залишилося так мало в Україні..
Це добре.

Muravey
04.07.2008, 04:02
А ви шось чули про глухарів та тетеруків? Мені здається, що про існуваня цих птахів взагалі забули. А про рідкісних болотяних птахів, таких як бугай, бекас? А коли ви востаннє бачили снігурів?

Kuma
04.07.2008, 12:40
Про глухарів та тетеруків чула звісно.
На них люблять полювати :(
Нині, думаю їх вирощують/розводять у приватних мисливських угіддях, де багаті дяді за гроші полюють.

А про бугая та бекаса я нічого не чула.
Треба подивитися, як вони хоч виглядають.

А снігурів я бачила останній раз в років 6-7 у батька на роботі. Там навколо ліс.... Це під Києвом - Феофанія.